Lodówka Side by Side z kostkarką – idealne rozwiązanie dla wymagających!

Lodówka Side by Side z kostkarką – idealne rozwiązanie dla wymagających!

Chociaż lodówki są dla nas czymś zupełnie naturalnym i przez to możemy nie doceniać, jak bardzo ułatwiają nam one życie, nie warto zapominać, że ich także nie omija rozwój technologii. Nowoczesna lodówka Side by Side z kostkarką to urządzenie, które może zaoferować nam znacznie więcej możliwości niż klasyczna lodówka, zwłaszcza w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na opcję smart. Kto najbardziej doceni możliwości, jakie jest w stanie dać lodówka dwudrzwiowa z kostkarką?

Lodówka Side by Side z kostkarką – czy lodówka w wersji smart to dobry pomysł?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, czy lodówka Side by Side z kostkarką w wersji smart to dobry pomysł. W dzisiejszych czasach coraz więcej sprzętów oferuje tę technologię i niektórzy zastanawiają się, czy jest ona czymś użytecznym. Odpowiedź brzmi – jak najbardziej! Nowoczesne lodówki z kostkarką mogą sporo zyskać, jeśli wybierzemy wersję z dostępem do internetu.

Korzyści, jakie może dać nam smart lodówka z kostkarką do lodu, najlepiej będzie zilustrować prostym przykładem. Wielu z nas nie ma tyle czasu, żeby dokładnie sporządzać długie listy zakupów przed każdą wizytą w sklepie. Lodówki Side by Side z kostkarką w technologii smart zdejmują z nas ten obowiązek, gdyż dzięki podłączeniu ich do internetu będziemy mogli zdalnie sprawdzić ich zawartość z dowolnego miejsca, jeśli tylko będziemy mieli przy sobie smartfon.

Oczywiście ta technologia oferuje nam znacznie więcej i smart lodówka Side by Side bez kostkarki do lodu lub z nią będzie w stanie zaoferować nam więcej możliwości. Za jej pomocą chociażby będziemy mogli zostawić elektroniczne notatki w widocznym miejscu lub nawet puścić muzykę, która znacznie umili nam codzienne gotowanie. Technologia smart to rozwiązanie nie tylko dla pasjonatów interesujących nowinek i nowatorskich technologii, ale przede wszystkim coś, co jest w stanie zapewnić większą wygodę każdemu użytkownikowi.

Lodówka dwudrzwiowa z kostkarką – czym jest Side by Side?

Powiedzieliśmy już sporo o nowoczesnych technologiach, jednak jedną z największych zalet lodówek Side by Side jest ich niecodzienny rozstaw. Czym jest Side by Side? Klasyczne lodówki mają przeważnie komorę zamrażalnika na dole. Jest to oczywiście rozwiązanie, do którego praktycznie wszyscy zdążyliśmy przywyknąć, jednak należy zauważyć, że nie jest ono pozbawione wad. Podstawową z nich jest brak miejsca – nawet spora komora mrożąca nie umożliwi nam przechowywania większej ilości ulubionych produktów.

W przypadku lodówki Side by Side z kostkarką sprawa wygląda zupełnie inaczej. W tych urządzeniach komora mrożąca znajduje się tuż obok komory chłodzącej i jest zbliżona do niej gabarytami. Dzięki temu dostaniemy praktycznie tyle samo miejsca na produkty świeże i mrożone, co docenią nie tylko duże rodziny, ale także ci, którzy nie lubią tracić czasu na częste wizyty w sklepach. Warto wspomnieć także o takich rozwiązaniach jak technologia Space Max marki Samsung, która dodatkowo odchudza ścianki w naszej chłodziarce, gwarantując nam jeszcze więcej przestrzeni – nawet o 18l więcej pojemności do dyspozycji.[1]

[1] Porównując model RB38T600ESA/EF do modelu z serii RB5000 RB37J5000SA/EF