Nowy Volkswagen w korzystnym finansowaniu

W biznesie niezbędne są samochody. Przedsiębiorcy nie muszą jednak wydawać jednorazowo dużych kwot w celu zakupu pojazdów. Dzięki leasingowi mogą użytkować samochody i płacić niewielką ratę. Volkswagen leasing udostępnia tę formułę finansowania także klientom indywidualnym. Sprawdźmy szczegóły.

Czym jest leasing?

Leasing jest jedną z form finansowania inwestycji. Dzięki leasingowi można użytkować wybrane dobra inwestycyjne bez konieczności ich zakupu. Kosztem użytkowania leasingowanych dóbr jest rata leasingowa. Ta forma finansowania doskonale sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki VW FS mamy do dyspozycji różne możliwości zakończenia umowy leasingowej, które każdy przedsiębiorca może dopasować do swoich potrzeb.

Leasing klasyczny dla przedsiębiorców

Leasing klasyczny jest oparty na tradycyjnym modelu umowy leasingowej. Jest to rozwiązanie adresowane do wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na zatrzymaniu samochodu po zakończeniu umowy leasingowej. Leasing klasyczny Volkswagena to formuła, która pozwala na potraktowanie raty leasingowej jako kosztu uzyskania przychodu przedsiębiorcy. Leasing pozwala również na łatwe wpływanie na wysokość raty leasingowej. Kalkulatory leasingowe umożliwiają obniżenie raty dzięki zadeklarowaniu wpłaty własnej oraz wydłużeniu finansowania. Przedsiębiorca spłaca w racie również wszystkie dodatkowe koszty związane z ubezpieczeniem pojazdu – sprawdź sam na: https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/kalkulator-finansowy.html 

Leasing jak abonament dla przedsiębiorców

Potrzeby przedsiębiorców są różne. Niektórzy przedsiębiorcy są zainteresowani wyłącznie możliwością użytkowania niezawodnego samochodu. Ich działalność może opierać się na wykonywaniu dużej liczby kilometrów. Opcja wykupu samochodu po zakończeniu umowy nie musi wydawać się atrakcyjna. Dla takich przedsiębiorców Volkswagen Leasing zaproponował innowacyjną formułę. Jest to leasing jak abonament. W tej opcji klient spłaca wyłącznie prognozowaną utratę wartości samochodu w okresie użytkowania. Kalkulatory leasingowe dla pojazdów Volkswagena wymagają podania zakładanego przebiegu rocznego. Po zakończeniu umowy leasingowej klient ma możliwość zwrotu pojazdu lub wymiany go na nowszy egzemplarz i jego spłaty w ramach kolejnej umowy.

Leasing konsumencki dla klientów indywidualnych

Nowy Volkswagen dzięki leasingowi dostępny jest także dla klientów indywidualnych. Leasing konsumencki to formuła, dzięki której wszystkie niezbędne formalności można załatwić już podczas jednej wizyty w salonie. Jak to działa? Samochody Volkswagena są dostępne bez konieczności uiszczania opłaty wstępnej. Rata leasingowa obliczana jest na podstawie zadeklarowanej wpłaty wstępnej, rocznego limitu przebiegu oraz okresu obowiązywania umowy. Na niską wysokość raty wpływa fakt, że leasing konsumencki dla klientów indywidualnych opiera się na spłacie przewidywanej utraty wartości Volkswagena. Po upływie okresu umowy można samochód oddać do dealera i zamknąć umowę bez żadnych dodatkowych formalności. Innowacją w tej formule jest możliwość wymiany dotychczas leasingowanego pojazdu na nowszy model.

Czy warto korzystać z leasingu?

Leasing jest rozwiązaniem, które mogą docenić klienci indywidualni i biznesowi. Podstawową zaletą leasingu jest możliwość użytkowania nowego Volkswagena przy minimum formalności. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji możliwość skorzystania z udogodnień podatkowych. Mogą również dopasować formułę leasingu do swoich potrzeb. Klienci indywidualni mogą zaś użytkować pojazd bez martwienia się znaczącym spadkiem jego wartości. Wszystko to sprawia, że leasing Volkswagena to opcja godna rozważenia.