W jaki sposób suszarka Samsung AI Control pomoże Ci w codziennych obowiązkach?

XXI wiek to czas, w którym w jak największym stopniu staramy ułatwić sobie wszystkie zaplanowane działania. Wiele osób prowadzi styl życia, w którym muszą znaleźć czas nie tylko na pracę, ale i rodzinę czy chwilę dla siebie. Tak szybkie tempo sprawia, że czasami nie jesteśmy w stanie nadążyć nad wszystkimi obowiązkami, które czekają w naszym domu. By ułatwić sobie ich wykonywanie, warto sięgać po urządzenia, które nam w tym pomogą, a czasami nawet wyręczą. Jednym z najbardziej czasochłonnych zadań jest pranie i suszenie ubrań. Sprawdź, w jaki sposób pomogą Ci pralka i suszarka Samsung.

Sposoby na suszenie ubrań

Czyste i pachnące praniem ubrania są niezbędne, by czuć się dobrze i komfortowo. Niestety ich proces schnięcia, jak i prasowania bywa bardzo czasochłonny. Bardzo często robimy to po pracy, późnym wieczorem, kiedy jesteśmy zmęczeni. Poświęcamy sporą część wolnego czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na wspólne chwile z rodziną lub relaks. Pozostawianie ubrań do wyschnięcia również bywa problematyczne. W zależności od materiału, gabarytu i temperatury odzież może schnąć od kilku do nawet kilkunastu godzin.

Jeśli chodzi o sposoby suszenia ubrań, jest ich kilka, ale żaden z nich nie jest w pełni optymalny. Suszenie ubrań na zewnątrz, jak na tradycyjnej suszarce jest zwyczajnie czasochłonne. Szczególnie kiedy chcesz jedynie odświeżyć swoje ubrania z myślą o ich założeniu. W takiej sytuacji skutecznym rozwiązaniem pozostają suszarki Samsung AI Control.

Suszarka Samsung AI Control – pomoc w domowych obowiązkach

Wyobraź sobie, że nie musisz rozkładać prania, a część Twojej odzieży nie wymaga prasowania. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Suszarka Samsung AI Control potrafi sprawić, że stanie się to możliwe.

Suszarka Samsung została wyposażona w technologię Optimal Dry, która w inteligentny sposób dopasowuje parametry suszenia. Dzięki temu zadbanawet o delikatne materiały. Oprócz tego panel AI Control pozwala na personalizację ustawień urządzenia i wybór optymalnego programu suszenia.

Pralka i suszarka Samsung

Zależy Ci na jak największej wygodzie, a także oszczędności czasu i miejsca? W takim razie oprócz funkcjonalnej suszarki może zainteresować Cię pralka AI Control. Posiadanie dwóch kompatybilnych sprzętów w swoim domu sprawi, że Twoje ubrania będą nie tylko czyste, ale i wysuszone w prawidłowy sposób. Pralka AI Control to urządzenie, które pozwala Ci na reorganizację swojego czasu z korzyścią dla siebie. Dzięki niej nie musisz zastanawiać się, który z programów prania będzie właściwy. Inteligentny sprzęt automatycznie dobiera parametry prania. Pozwala to ograniczyć nadmierne zużycie wody, jak i energii elektrycznej. [IK1] 

Zapomniałeś o koszuli, która też wymagała prania? Pralka AI Control posiada dodatkowe drzwi AddWash™, dzięki którym możesz dodać pranie już po włączeniu pralki.